Chorwackie zapędy – wywiad z „Lawendowym zakątkiem”

Lawenda-04

Jak można sobie wyobrazić taki cykl blogowy bez wywiadu ze świetnym blogiem? No nie można! Więc zabierzmy się za rozmowę z e & g blog. Edyta – babka od podróży i mody, a Ola od wnętrz. Powiem szczerze, że zafascynowana byłam tym, że mam w sobie po połowie z każdej z nich. 

1. Skąd pomysł na tematykę bloga i jego nazwę?
Na blogu piszemy po prostu o tym co się u nas aktualnie dzieje i czym się interesujemy, czyli o wszystkim po trochu. Nad nazwą długo myślałyśmy, ale Lawendowy zakątek najbardziej do nas pasował. Kochamy lawendę pod każdą postacią. Jej zapach, kolor i motyw we wnętrzach. Kiedy widzimy w sklepie nowy kubek z lawendą nie możemy się powstrzymać przed zakupem.
2. Czy prosto jest układać wpisy i się nimi dzielić w dwójkę?

Prawda jest taka, że głównie posty pisze Edyta, a ja tylko czasami coś publikuję. Z wpisami bywa różnie.Czasami nie publikujemy nic przez dłuższy czas,a czasami mamy głowę pełną pomysłów. Raczej pisanie przychodzi nam z łatwością.

3. Jak wyobrażacie sobie przyszłość waszego bloga?

Marzymy o gronie licznych fanów z mnóstwem komentarzy. A tak na prawdę cieszymy się, że mamy tą naszą maleńką przestrzeń w sieci, gdzie możemy się wyżyć literacko. Nasz blog to taki nasz pamiętnik, gdzie dzielimy się swoimi zmartwieniami i radościami. W przyszłości chcemy rozbudować naszą stronę, wprowadzić więcej kategorii i ulepszyć szatę graficzną. A przede wszystkim plan na najbliższe tygodnie to zacząć dodawać regularnie wpisy.

4. Jakie są (Edyto) twoje wymarzone podróże? 

Moja wymarzona podróż ? Plaża, morze, piękna pogoda i nic więcej nie potrzebuję do szczęścia.

5. Czy dziecko zmienia coś w trybie życia?

Na to pytanie trudno nam odpowiedzieć, gdyż obie jeszcze nie posiadamy dzieci. Nawet ostatnio pisałam o tym na blogu, jak trudno jest mi się zdecydować na dziecko.  Podejrzewam, że wywraca nasze życie do góry nogami i zmienia wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>