Ludzkie emocje (+ plakaty motywujące)

Zdjęcie (6)

Z okazji świąt Wielkanocnych życzę wam pysznego jajka, uśmiechniętego baranka, uśmiechu przy śniadanku, dużo rozmów po obiadku i rzecz jasna Wesołego Alleluja!

Dzisiaj postanowiłam zacząć na wesoło, przełożyć na zamyślenie i skończyć na… plakatach. Z nudów stworzyłam piękne, genialne (ale ja skromna  :mrgreen: ) grafiki, które możecie pobierać do woli, tylko prosiłabym o ich nie wstawianie gdzie indziej bez mojej zgody. Mogą posłużyć jako tapety lub po prostu jako grafika do wypełniania ramki. Ale powracamy do tematu. Już nieraz przeżyłam dramat związany z tzw. podcięciem skrzydeł. Ci, którzy czytali poprzedni wpis, wiedzą o co chodzi.

Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy moja „koleżanka” nazwała mnie sierotą, tylko dlatego, że na kartkówce miałam 1 punkt mniej od niej. Nie było w tym żadnego sensu. Nigdy nie byłam dla niej wredna, nigdy się nie przechwalałam, nic. I nagle z jakiegoś nieznanego powodu wystrzeliła z „sierotą”.

Jak to się, więc dzieje, że puszczają nam nerwy? Otóż ostatnio miałam kryzys. Oczywiście udało mi się go przezwyciężyć metodą „na papier”. Wzięłam kartkę i długopis i zaczęłam pisać czego mam dość. Nazpierało się tego dość dużo, aż cała kartka a4. Po spisaniu wszystkiego co myślę, wzięłam zapałkę i zaczęłam palić. Poczułam wtedy ogromną ulgę, że pozbyłam się tylu niepotrzebnych rzeczy z serca. Następnie zabrałam się za spisywanie rzeczy, które mogę zrobić, by te wszystkie problemy raz na zawsze zniknęły z mojego życia. Toteż od razu wzięłam się za ćwiczenia na krzywizne kręgosłupa oraz wygarnęłam mojemu wrogowi, co o niej myślę.

Ale dzięki temu, że odeszłam od moich starych „przyjaciół” znalazłam nowych, a dzięki stosowaniu ćwiczeń rehabilitacyjnych już nie bolą mnie plecy. Każdą porażkę można przekuć w sukces. Jak to mawiały nasze babcie „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>