Głębiny brokatu – tajemnice celebrytów odkryte na nowo

Głębiny brokatu

Niedawno na blogu pojawił się wpis dotyczący inspirujących nas osób, a już dzisiaj naszła mnie ochota na opisanie ludzi kompletnie temu przeciwnych, ale żeby nie było za nudno to nie będę pisała o mojej psyjaciółeczce czy gupich chłopacach (to specjalnie), tylko o znanych osobach. Ostatnio znacznie kontrowersyjniej się zrobiło na blogu. Chociaż nie wieje nudą, no nie?? No więc celebrytów, których nienawidzę, czy po prostu nie lubię, jest wiele, a kilka z nich jest tu:

  • Rafał Brzozowski

Nazwałabym go pożytecznym. Pożytecznym, ale nie miłym. Śpiewa jak każdy, nic nadzwyczajnego. Umie sobie dogodzić, urządzić życie…, ale gdy tylko publika się odwróci przywraca swoją naturalną postać. Wygląda wtedy, jak zadumany w sobie marzyciel. Pytacie skąd to wiem? Wiem, bo go widziałam i to powinno wystarczyć.

  • Michał Szpak

Rozumiem Mateusza Magę, rozumiem te włosy, wszystko rozumiem… oprócz tych paznokci. Człowieku, co z ciebie za mężczyzna! Żeby się tak ośmieszać musisz mieć nieźle nar***ne w głowie.

A teraz wam przytoczę pewną wypowiedź:

Są takie gwiazdy których większość osób nienawidzi. Nienawidzi ich dlatego, że są jeszcze młode i albo mają dziecinny głos albo zachowują się jak gwiazdki. Ale ja mam pytanie. Czy gdyby wam zdarzyła się okazja abyście mogli zostać gwiazdą to nie chcielibyście się zabawić i zachowywać jak gwiazdka? Czy ty byś miał bardzo dorosły i wyćwiczony głos? Nie. Czy wymyśliłbyś jakąś super ekstra piosenkę ? Nie wydaję mi się. Ja też. Ale ja ponadto fałszuję i nie zżera mnie zazdrość z tego że on jest taki młody i już może śpiewać. Ale wasza podświadomość tworzy inne głupie historyjki, że on jeszcze się głupio zachowuje nie nadaje się na aktora. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>