Najgorsze rodzaje youtuberek

dfffd-01
Internet na dobre zadomowił sie u każdego z nas. Jest więc w czym wybierać. Jedni piszą (ciekawe kto?), drudzy nagrywają,  a trzeci kręcą filmy. Ostatnio YouTube stał się bardzo popularnym nośnikiem wiedzy, lecz nie wszyscy wiedzą co ciekawi innych. W dzisiejszym wpisie pokaże wam właśnie te najgorsze rodzaje youtuberek:
1. Makijażystka – osoba, która tworzy film tylko po to, by powiedzieć ci jaki masz wybrać fluid, zapewne ten za który płacą jej reklamodawcy, i jaki makijaż zrobić na halloween czy komunie wnuka. Szczerze nie rozumiem po co takie ludzie tak gadają, skoro wiadomo, że każdy ma inną skórę i każdy lubi inny rodzaj wszelkich kosmetyków.
2. Gamerka – mam już trochę dość tych wszystkich osób, które niby to oryginalnie pokazują jak grają w kolejne cs go, a wychodzi z tego kolejna godzina nudy. Podziwiam Blowa, który zajął się tą tematyką w całkiem nowy sposób. Oby takich recenzentów więcej.
3. Nudziara – panienka, co mówi,  że świat jest zły , że ją odrzucił chłopak, nikt jej nie kocha. Dziewczynko, życie to nie bajka! Opuść swe marzenia o białym koniu i zacznij doceniać to co jest, czyli, np. takie piękne stokrotki: :-D Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki
4. Trendy babka – osoba, która może opowiadać o zakupach i nowych trendach 24/7. Nie pokazuje tych: ciekawych, tanich, pożytecznych, tylko te drogie, głupie bibeloty.
5. Kosmitka – biała w branży, kobitka która nie potrafi nawet nagrać porządnego filmu. Najgorsze są te szumy. A jeśli do tego dojdzie to, że kręci się to u babci, gdy ona krzyczy do dziadka „daj mi kapcie” to żałosny efekt gotowy.
Podsumowując, jeżeli bierzecie sie już za kręcenie filmów , to róbcie je, o tym co was ciekawi, a nie o tym co akurat teraz jest modne. Pamiętajmy o dobrej akustyce i o oryginalności. Uczcie się od najlepszych, ale nie kopiujcie!

2 komentarze do “Najgorsze rodzaje youtuberek

  1. Zgadzam się, że filmiki na YouTube są tandetne i trudno znaleźć kogoś, kto robi to z pasją!! Na twoich polach wycinają drzewa. Nie wiem, co to są za debile, ale można tę prace im utrudniać, aby wiedzieli że wycinka drzew to coś STRASZNEGO i nie jest to warte głupich bloków!!! Myślę, że twoje parodie na temat filmików w internecie powinny dać ludziom dużo do myślenia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>