Świąteczny szał – jak nie popaść w „aby było”?

jenna graham
Czujecie już tą świąteczną atmosferę? No, nie da się nie zauważyć. Trąbią o tym w telewizji, pracy, szkole, internecie… Nawet u mnie! :lol:  Od tego to można po prostu zgłupieć! A z głupoty nigdy nie przychodzą idealne pomysły na Christmasowe prezenty. Na początku kupujemy masę niepotrzebnych rzeczy, a potem nie mamy kasy i kupujemy najgorsze prezenty jakie tylko się da. Tylko po to, żeby były.
Jak więc temu zapobiec?
Po pierwsze: Już teraz, a nawet wcześniej zrób listę prezentów dla każdego członka twojej rodziny, pracy, klasy czy przyjaciół. Aby wam to ułatwić dodałam grafikę oraz małą pomoc prezentową, czyli listę pytań na które należy odpowiedzieć z myślą o osobie obdarowywanej. Nóż, widelec coś wam wpadnie do głowy.
jenna graham
Po drugie: Pomyśl, co się spodoba TEJ osobie, a nie tobie. Często tak miałam, że mi się coś strasznie podobało, więc to kupowałam i okazywało się, że nie trafiłam w gust tej osoby kompletnie.
Po trzecie: Nie kupujcie prezentów na ostatnią chwile. Takie upominki nigdy się nie sprawdzają. Jeśli macie kupić już cokolwiek, to po prostu zostawcie karteczkę od świętego mikołaja: Trochę się spóźnię! Nie czekajcie na mnie. 
A oto grafika: PS. Miała być moja ale kiedy zobaczyłam tą ν, po prostu opadła mi szczena.
Podobny obraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>